Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Pasaulio jėgos trikovės čempionate – Radviliškio jėgos trikovininkų komandos pasirodymas

Lapkričio 13-18 d. Druskininkuose įvyko pasaulio jėgos trikovės čempionatas.

Svorio kategorijoje iki 66 kg.  dalyvavo Radviliškio jėgos trikovės klubo narys Gintaras Blėdis. Jis pritūpė su 235 kg štanga, išspaudė 170 kg ir atkėlė 225 kg. Iš viso trikovėje jis surinko 630 kg bei užėmė 5 vietą.

Čempionato metu pirmą kartą Lietuvoje startavo specialiųjų olimpinių žaidynių atletai kur atstovavo Radviliškio jėgos trikovės klubo sportininkai bei Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokiniai.

Laurynas Šaulis vyrų svorio kategorijoje iki 59 kg tapo čempionu. Jis pritūpė su 160 kg štanga, išspaudė 130 kg ir atkėlė 195 kg. Iš viso trikovėje jis surinko 485 kg.

Neda Pabilionytė moterų svorio kategorijoje iki 76 kg tapo čempione. Ji pritūpė su 145 kg štanga, išspaudė 65 kg ir atkėlė 150 kg. Iš viso trikovėje ji surinko 360 kg.

Eivitas Stabarauskas svorio kategorijoje iki 74 kg. tapo čempionu. Jis pritūpė su 85 kg štanga, išspaudė 65 kg ir atkėlė 110 kg. Iš viso trikovėje jis surinko 260 kg.

Svorio iki 83 kg. čempionu tapo Audrius Macijauskas. Jis pritūpė su 110 kg štanga, išspaudė 80 kg ir atkėlė 140 kg. Iš viso trikovėje jis surinko 330 kg.

Toje pačioje iki 83 kg. svorio kategorijoje Deividas Žalkauskis laimėjo sidabro medalį. Jis pritūpė su 85 kg štanga, išspaudė 85 kg ir atkėlė 135 kg. Iš viso trikovėje jis surinko 305 kg.

Svorio kategorijoje iki 105 kg Modestas Krasauskas tapo čempionu. Jis pritūpė su 160 kg štanga, išspaudė 120 kg ir atkėlė 190 kg. Iš viso trikovėje jis surinko 470 kg.

Sportininkus paruošė treneriai D. Lapašinskas bei S. Bartkuvienė.

Visos komandos vardu dėkojame Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktoriui J. Praviloniui už pagalbą ir skirtą transportą nuvežti sportininkus į varžybas.

Radviliškio jėgos trikovės klubo informacija.