Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Stiprus radviliškiečių pasirodymas Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionate

Balandžio 5-7 d. Druskininkuose įvyko Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas. Jame sėkmingai startavo Radviliškio jėgos trikovės klubo sportininkai.

Vaikinų jaunių amžiaus grupėje startavo Rytis Jankauskas, Rojus Kudulis, Mantas Šimkus, Laimonas Povilaitis, Svajūnas Medeckis. Geriausiai sekėsi Ryčiui Jankauskui, kuris svorio kategorijoje iki 93 kg tapo Lietuvos čempionu bei pagerino du Lietuvos rekordus. Pritūpimo veiksme sportininkas pritūpė su 225 kg štanga, atkėlimo veiksme sportininkas įveikė 255 kg. Absoliučioje įskaitoje sportininkas užėmė 2 vietą. Toje pačioje kategorijoje gerai pasirodė ir Mantas Šimkus laimėdamas 2 vietą. Merginų jaunių amžiaus grupėje svorio kategorijoje virš 63 kg. startavo Greta Tverskytė, kuri užėmė 3 vietą.

Merginų jaunimo amžiaus grupėje startavo Sigita Mačiulytė, Gabija Eitutytė bei Austėja Karpuchovaitė. Sigita svorio kategorijoje virš 76 kg tapo Lietuvos čempionė, Gabija svorio kategorijoje iki 57 kg tapo Lietuvos vicečempionė, o Austėja svorio kategorijoje iki 52 kg tapo 3 vietos laimėtoja. Taip pat merginos komandinėje įskaitoje laimėjo 2 vietą.

Vaikinų jaunimo amžiaus grupėje startavo Lukas Reutas, Rytis Jankauskas, Benas Vaitiekūnas, Armandas Dobrovolskis, Martynas Eliašaitis ir Domas Rasiulis. Geriausiai sekėsi Ryčiui Jankauskui, kuris tapo ir jaunimo čempionu iki 93 kg svorio kategorijoje. Domas Rasiulis iki 120 kg svorio kategorijoje tapo Lietuvos vicečempionu.

Veteranų M1 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 105 kg Radviliškiui atstovavo Eugenijus Bunys. Sportininkas tapo Lietuvos vicečempionu, Virginijus Kanapinskas veteranų M1 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 93 kg tapo Lietuvos čempionu. Taipogi vyrai komandinėje veteranų įskaitoje užėmė 3 vietą.

Suaugusiųjų amžiaus grupėje startavo Laurynas Šaulis, Gintaras Blėdis, Lukas Baneševičius bei Karolis Balsys. Geriausiai pasirodė Gintaras Blėdis svorio kategorijoje iki 74 kg tapdamas Lietuvos čempionu bei pagerindamas šalies pritūpimo rekordą pritūpęs su 232,5 kg svorio štanga. Laurynas Šaulis taip pat tapo Lietuvos čempionu iki 59 kg. svorio kategorijoje. Komandinėje įskaitoje vyrų komanda užėmė 2 vietą.

Sportininkus paruošė treneriai: Karolis Balsys, Robertas Škėma, Dalis Lapašinskas.

Nuoširdus Ačiū verslininkui Aloyzui Grigaliūnui, už suteiktą paramą vykstant į varžybas.