Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Šiaulių regiono neįgaliųjų sporto šventė

Birželio 9 dieną Radviliškio sporto arenoje vyko Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos organizuota neįgaliųjų sporto šventė. Į renginį susirinko net 12 komandų, iš viso 150 dalyvių iš Šiaulių miesto ir Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijų, Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijos, Pakruojo rajono neįgaliųjų draugijos, Šiaulių žmonių su fizine negalia sporto klubo „Entuziastas“, Kuršėnų neįgaliųjų sporto klubo „Atgaiva“, Pasvalio rajono neįgaliųjų draugijos, Raseinių neįgaliųjų užimtumo ir paslaugų centro, svečiai iš Latvijos –  Bauskės neįgaliųjų sporto klubo. Radviliškio rajono neįgaliųjų draugija, diabeto klubas „Likimas“, Radviliškio švietimo ir sporto paslaugų centro dienos užimtumo skyriaus jaunuoliai.

 

Buvo varžomasi 8 rungtyse. Radviliškio švietimo ir sporto paslaugų centro dienos užimtumo skyriaus jaunuoliai varžėsi 4 rungtyse – baudų į krepšį metimo rungtyje, smiginio rungtyje, „kopėčių“ rungtyje ir boccia rungtyje kur varžėsi 21 komanda.

Daugiausia medalių iškovojo  Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos sportininkai – 14 medalių: 1 aukso, 8 sidabro ir 5 bronzos. Sveikiname sportininkus!

Renginio metu Radviliškio diabeto klubo „Likimas“ moterys visiems norintiems matavo kraujospūdį ir tikrino cukraus kiekį kraujyje. Mūsų jaunuoliai noriai sudalyvavo šioje akcijoje ir pasitikrino sveikatą.

Skip to content