Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Radviliškio pliažo tinklininkų sezono startas įvairiuose turnyruose

2022-05-21 vyko UNIQA arenos tinklinio turnyras Šiauliuose, kuriame dalyvavo vyrų ir moterų komandos.

2022-05-21 vyko UNIQA arenos tinklinio turnyras Šiauliuose, kuriame dalyvavo vyrų ir moterų komandos. Tiek grupėse, tiek atkrintamosiose virė įnirtingos kovos iki paskutinio taško. Kovoje dėl pirmosios vietos stipresnis buvo šiauliečių duetas Tomas Vanagas ir Šarūnas Baziulis finalinėse varžybose nugalėję radviliškiečius Paulius Jacyną ir Julių Būtėną. Trečiąją vietą iškovojo Kipras Vildžius ir Paulius Kvedaravicius, kurie nugalėjo ir ketvirtoje vietoje paliko Mantą Balčytį ir Matą Petrauską.

2022-05-28 Tauragės tinklinio klubas „Šilas“ sukvietė tinklinio entuziastus į turnyrą, kuriame varžytasi dėl tinklinio teisėjo Zigmo Žiūraičio pereinamosios taurės. Turnyre dalyvavo 18 komandų iš visos Lietuvos. Burtų keliu komandos suskirstytos į keturis pogrupius. Po sužaistų rungtynių iš kiekvieno pogrupio buvo atrenkamos dvi geriausiai sužaidusios komandos. Žaista, kol išsiaiškintos keturios geriausiai pasirodžiusios komandos. I-ą vietą iškovojo Pauliaus Jacynos ir Juliaus Būtėno duetas iš Radviliškio. II-ąją vietą užėmė Danas Mikolaitis ir Andrius Mikalauskas iš Šiaulių. O III-ią poziciją pelnė Ernestas Dacys bei Vitalijus Zinkus iš Klaipėdos. Gvido Klietkaus ir Eimanto Skačkovo komanda iš Tauragės – ketvirtoje vietoje.

2022-06-11 Kelmės miesto šventės proga vyko pliažo tinklinio turnyras, kuriame čempionais tapo Kelmiškiai Gediminas Guntarskis ir Emilis Bartkus finale įveikę Eriko Makaro ir Roko Urbelio duetą. Trečiają vietą iškovojo radviliškiečiai Paulius Jacyna ir Julius Būtėnas.