Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Puikus radviliškiečių pasirodymas Lietuvos U20 imtynių čempionate

Sausio 27 d. Šiauliuose vyko 2024 m. Lietuvos U20 (jaunimo) imtynių čempionatas, kuriame dėl apdovanojimų varžėsi pajėgiausi šalies imtynininkai ir imtynininkės. Čempionate dalyvavo ir Radviliškio imtynininkai. Jiems pavyko iškovoti visų spalvų medalius.

Geriausiai iš radviliškiečių imtynininkų sekėsi Gretai Tverskytei, kuri svorio kategorijoje iki 68 kg nugalėjo visas tris varžoves ir tapo Lietuvos  U20 čempione.

Antrąją vietą iškovojo Vakaris Šimoliūnas svorio kategorijoje iki 70 kg. Įveikęs du varžovus jis pateko į finalą, kuriame teko kovoti su vilniečiu A. Cvetkovu. Permainingoje kovoje Vakariui teko pripažinti varžovo pranašumą.

Dainius Jonaitis svorio kategorijoje iki 65 kg iškovojo trečiąją vietą. Po sunkios kelio traumos neseniai ant kilimo sugrįžęs Dainius nusileido  vilniečiui A. Kniševsij. Kitose kovose jis nugalėjo savo varžovus ir jam atiteko trečioji vieta.

Aidas Šarūnas svorio kategorijoje iki 74 kg iškovojo trečiąją vietą. Pirmą kartą šioje amžiaus grupėje jėgas išmėginęs Aidas nusileido tik sportininkui iš Vilkaviškio D. Ližaičiui. Sportininkas kitus du savo varžovus įveikė ir jam atiteko trečioji vieta.