Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas Jonavoje

Birželio 4-5 d. Jonavoje įvyko Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas. Radviliškio jėgos trikovės komandą atstovavę sportininkai tapo Lietuvos čempionais ir prizininkais.
Open grupėje svorio kat. iki 59 kg Laurynas Šaulis surinko 405 kg. ir tapo Lietuvos čempionu. Pritūpimas – 145 kg, spaudimas – 95 kg, atkėlimas – 165 kg.
Gabrielius Verdingas jaunimo grupėje svorio kat. virš 120 kg tapo Lietuvos čempionu. Sportininkas pritūpė – 222,5 kg, paspaudė – 125 kg, atkėlė – 255 kg. Bendra suma 602,5 kg.
Svorio kat. iki 74 kg Gintaras Blėdis iškovojo 2 vietą surinkęs 565 kg. Šiuo rezultatu sportininkas įvykdė sporto meistro normatyvą. Pritūpimas – 210 kg. spaudimas -127.5 kg, atkėlimas 227.5 kg.
Jaunimo grupėje Neda Pabilionytė svorio kat. iki 76 kg. užėmė 2 vietą. Pritūpimas – 100 kg, spaudimas – 67.5 kg, atkėlimas – 125 kg. Bendra suma – 292.5 kg. Absoliučioje įskaitoje jaunimo grupėje Neda užėmė trečią vietą.
Rytis Jankauskas jaunių grupėje svorio kat. iki 93kg iškovojo 2 vietą pritūpdamas – 180 kg, paspausdamas – 100 kg, atkeldamas – 212,5 kg. Bendra suma 492,5kg.
Jaunimo grupėje svorio kat. iki 74 kg. Justas Kareckas užėmė 3 vietą. Sportininkas pritūpė – 125 kg, paspaudė – 80 kg, atkėlė – 150 kg. Bendra suma 355 kg.
Jaunių grupėje svorio kat. iki 83 kg trečią vietą iškovojo Erminijus Masalskis. Pritūpimo veiksme – 155 kg, spaudimas – 125 kg, atkėlimas – 190 kg. Trikovės suma – 470 kg.
Vitalijus Baktys dalyvavo jaunių grupėje svorio kat. iki 66 kg. Vitalijus pritūpė – 95 kg, paspaudė – 65 kg, atkėlė – 130 kg. Bendra suma 290 kg. Jis liko 4 vietoje.
Svajūnas Medeckis dalyvavo jaunių grupėje iki 66 kg. Svajūnas pritūpė – 90 kg, paspaudė – 57,5 kg, atkėlė – 122,5 kg. Bendra suma 270 kg. Svajūnas liko penktas.
Karolis Balsys open grupėje svorio kat. iki 120 kg pritūpė – 210 kg, paspaudė – 155 kg, atkėlė – 230 kg. Trikovės suma 595 kg. Užimta 5vieta.
Gvidas Jocas jaunimo grupėje svorio kat. iki 83 kg pritūpė – 120 kg, paspaudė – 110 kg, atkėlė – 157 kg. Bendra suma 387.5 kg. Užimta 5 vieta.
Sunkiausioje vyrų open grupėje, svorio kat. virš 120 kg 2 vietą laimėjo Tadas Grimaila. Sportininkas pritūpė su 250 kg, paspaudė 207,5 kg, patraukė 275 kg.
Komandinėje įskaitoje Radviliškio jaunimo komanda užėmė 3 vietą, vyrų komanda 1 vietą. Sportininkus paruošė Dalis Lapašinskas, Karolis Balsys, Robertas Škėma.