Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Finišavo Radviliškio rajono atvirosios salės futbolo pirmenybės

Penktadienio vakaras Radviliškio arenoje buvo karštas, su rekordiniu žiūrovų skaičiumi rajono pirmenybėse ir paneigiantis iš anksto darytas prognozes.
Tikra salės futbolo fiesta prasidėjo rungtynėmis dėl 5-6 vietų tarp ,,Radviliškio veteranų” ir ,,ŠSPC U16″. Veteranai greitai pasiekė dvejų įvarčių persvarą 2:0, 3:1, bet jaunimas nebuvo linkęs nusileisti ir iki didžiosios pertraukos išlygino rezultatą 3:3. Antrame kėlinyje labiausiai patyrusi komanda pelnė du įvarčius ir užsitikrino penktą vietą pirmenybėse. Galutinis rezultatas 5:3. Rezultatyviausias rungtynių žaidėjas – Egidijus Lesickas ,,Radviliškio veteranai” (2 įvarčiai).
Rungtynėse dėl bronzos tarp ,,ŠSPC-Armirato” ir ,,ROL-Lithuania” virė be kompromisė kova su trejomis raudonomis kortelėmis ir įspūdingu sugrįžimu. Rungtynes sėkmingiau pradėjo “ŠSPC-Armirato” komandos žaidėjai, kurie po tikslaus Agniaus Juozapaičio smūgio įsiveržė į priekį 1:0. Varžovai, tuo tarpu dar pirmame kėlinyje, po puikiai sukonstruotos atakos, atstatė savo poziciją rungtynėse ir komandos ilsėtis išėjo, švieslentėje degant 1:1. Antrasis kėlinys prasidėjo vieno iš “ROL-Lithuania” komandos lyderių, Dovydo Jansono, antra geltona kortele ir pašalinimu iš rungtynių. Ir kai jau atrodė, kad “ŠSPC-Armiratui” liko aikštėje sutvarkyti tik formalumus, “ROL-Lithuania” žaisdami mažumoje sugebėjo pasiekti du įvarčius ir dar vieną pridėjo žaisdami pilnos sudėties. 4:1. Vėliau sekė “ŠSPC-Armirato” įvartis ir pastarųjų paimta minutinė pertraukėlė, kuri kardinaliai pakeitė rungtynių eigą. Iš 2:4 Armiratas dideliam savo sirgalių džiaugsmui šovė į priekį 6:4 ir pasidabino bronzos medaliais. “ROL-Lithuania” komandai visus keturis įvarčius pelnė Tadas Bačiauskas.
Pirmenybių finale susitiko ,,Kesgvytis” ir ,,Lizdeika”. Prieš finalą mažai kas tikėjo, jog lizdeikiečiai sugebės duoti rimtą kovą savo labiau patyrusiems kolegoms ,,Radviliškis” komandoje, bet jaunimas į finalą atėjo pasidarę išvadas po pirmos šių komandų dvikovos grupės etape ir su siekiu paneigti išankstines prognozes bei pasidabinti pirmos vietos medaliais. Kas pastariesiems ir pavyko. Gimnazistai įklampino savo varžovus į puikiai organizuotą gynybą, o jei ir pavykdavo “Kesgvyčiui” pralaužti gynybines užkardas, tai Lizdeikos vartų sargas Matas Rimkūnas buvo tikra nepramušama siena. O atakoje vertė “Kesgvyčio” klaidas į įvarčius. 3:1 ,,Lizdeika” tapo čempionais. Visi trys Lizdeikos įvarčiai Klaudijaus Bagočiaus sąskaitoje.
Turnyro apdovanojimų ceremonijoje sveikinimo kalbą varžybų dalyviams sakė sporto skyriaus vedėjas Aivaras Vasiliauskas. Prizus bei dovanas geriausioms komandoms bei žaidėjams įteikė Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro direktorius Vaidotas Jakavičius, sporto skyriaus vedėjas Aivaras Vasiliauskas bei FSK ,,Radviliškis” vadovas Mindaugas Urbonavičius.