Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Bendruomenės krepšinio 3×3 varžybos Sidabrave

Kovo 9 d. Sidabravo gimnazijos sporto salėje vyko bendruomenės krepšinio 3×3 varžybos, skirtos Kovo 11-ajai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Varžybas organizavo Sidabravo seniūnijos sporto organizatorė V. Masėnienė ir Sidabravo bendruomenės pirmininkė V. Kaklauskienė.

Varžybose iš viso dalyvavo 4 suaugusiųjų ir viena mokinių komanda. Žaidėjus palaikė gausus būrys įvairaus amžiaus sirgalių bei žiūrovų.

Garbingose ir atkakliose kovose I vietą iškovojo svečių komanda „Naujamiestis“ (Panevėžio raj.), II vietą – „Parduodu Passatą“ ir III vietą – „Sidabravas“. Krepšinio 3×3 varžybų nugalėtojų komanda ir prizininkės buvo apdovanotos Radviliškio ŠSPC sporto skyriaus atminimo medaliais, o IV („Jauniai“) ir V vietas („Gimnazistai“) užėmusios komandos –  Sidabravo bendruomenės saldžiomis dovanomis (pirmininkė V. Kaklauskienė). Vienintelė moteris Gabija R., žaidusi „Jaunimo“ komandoje ir nepabūgusi vyrų konkurencijos krepšinio aikštelėje, už technišką žaidimą ir taiklius metimus taip pat buvo apdovanota saldžiu prizu.

Dėkojame visiems žaidėjams už dalyvavimą krepšinio 3×3 varžybose, už taiklius metimus ir garbingas kovas, už norą sportuoti ir būti drauge. Sirgaliams ir žiūrovams dėkojame už pasibuvimą kartu, už geras emocijas, už draugiškumą ir bendrystę, minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną!

Skip to content