Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Pagerbti mokiniai rajono olimpiadose užėmę prizines vietas

Radviliškio rajono mokyklose mokosi daug gabių ir talentingų mokinių. Jų gabumus ir talentą atskleidžia rajoninių olimpiadų ir konkursų rezultatai. Šiais mokslo metais vyko 63 olimpiados ir konkursai, juose dalyvavo 781 dalyvis. 54 mokiniai užėmė pirmąsias vietas, 107 – antrąsias ir trečiąsias vietas. Būtent šie mokiniai, juos paruošę mokytojai ir tėveliai šių metų birželio 2 d. buvo pakviesti į Radviliškio r. bendrojo ugdymo mokyklų mokinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojų pagerbimo šventę. Pirmasis Lietuvos Respublikos Seimo nario Antano Čepononio apdovanojimą atsiimti į sceną lipo Radviliškio rajono Šeduvos gimnazijos 6 klasės mokinys Joris Juodis, kuris dalyvaudamas 6 klasių mokinių rajono olimpiadose užėmė net tris pirmąsias vietas. Šiais metais trys Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos mokiniai: Arnas Repšas, Eglė Malieškaitė, Guoda Skumanaitė, laimėjo ne tik po dvi pirmąsias vietas olimpiadose, bet ir tapo antrų, trečių vietų laimėtojais. Šiuos ir kitus dviejų olimpiadų pirmų vietų nugalėtojus: Šeduvos gimnazijos 7 klasės mokinį Augustą Šereivą, Elinga Chlevickaitė, Lizdeikos gimnazijos 2 gimnazinės klasės mokinę, Vaižganto progimnazijos 5 klasės mokinę Rusnę Lukauskaitę, Gražinos pagrindinės mokyklos 8 klasės mokinę Rugilę Tamošiūnaitę, sveikino ir daug nuostabių pasiekimų ateičiai linkėjo Radviliškio rajono savivaldybės meras Kazimieras Račkauskis. Radviliškio rajono savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas pasveikino renginio dalyvius. Padėką vedėjas tarė mokytojams už jų indėlį į mokinių lavinimą ir jų sėkmę, mokinių tėveliams už paramą, palaikymą ir motyvaciją. Radviliškio rajono savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyriaus padėkos raštais apdovanoti aštuoniolika Vaižganto progimnazijos mokinių, po šešiolika mokinių iš Vinco Kudirkos ir Gražinos pagrindinės mokyklos, trisdešimt šeši Lizdeikos gimnazijos, dvidešimt Šeduvos gimnazijos, penki Šiaulėnų M. Šikšnio gimnazijos, dvylika Baisogalos gimnazijos mokiniai, po 2 mokinius iš Sidabravo ir Grinkiškio J. Poderio gimnazijų, Alksniupių pagrindinės mokyklos mokinys Kornelijus Kanišauskas, Baisogalos mokyklos-darželio ketvirtos klasės mokinys Gustas Domarkas.
Šventės dalyvius sveikino, dainas ir teatralizuotą pasirodymą skyrė dainų autorė ir atlikėja Laura Remeikienė ir jos studija „Chameleonas“.
Už pagalbą organizuojant renginį dėkojame Radviliškio rajono savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyriui, Radviliškio kultūros centrui ir Radviliškio Lizdeikos gimnazijos lietuvių kalbos mokytojai ekspertei Gražinai Pilypienei ir Rasa Atkočiūnienei, teatro mokytojai ekspertei, režisieriai už pagalbą paruošiant renginio vedėjus.
Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centro

Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus informacija

Skip to content